Rowery santa cruz – światowa renoma

Santa Cruz to znana i ceniona marka rowerów z ponad 30 – letnim stażem. Fenomen produktów tej kalifornijskiej firmy polega na tym, iż rowery, któe wychodzą z fabryki Santa Cruz Bicycles są nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim pozwalają użytkownikowi poczuć, że dzięki temu produktowi można jechać szybciej, dalej, wyżej.

Czym wyróżniają się Santa Cruz bikes?

Przede wszystkim marka Santa Cruz produkuje dwa typy rowerów:

  • rowery enduro, 8,5 – calowe pojazdy zjazdowe,
  • hardtaile – pojazdy skieowane do prawdziwych entuzjazdów jazdy na rowerze.

Podstawowy komponent, z którego wykonane są Snata Cruz rowery to aluminium, bądź też włókno węglowe. Dodatkowo producent zapewnia, że wszystkie rowery produkowane z włókna wyposażone są w najwyższej jakości komponenty. Przykładowe modele możesz znaleźć w GoRide.pl.

rowery santa cruz

Charakterystyka Santa Cruz rowery

Każdy produkt Santa Cruz jes ręczie montowany w wysoko wyspecjalizowanej, nowoczesnej fabryce w Kalifornii. W trakcie produkcji wykorzystywana jest specjalistyczna, wysoce zaawansowana technologia Virtual Pivot Point. Co istotne, każdy rower jest ręcznie montowany, każdy pojedynczy komponent jest składany ręcznie, na specalne zamówienie klienta w fabryce ulokowanej w Kalifornii. Rowery Santa Cruz powstały w wyniku chci zaspokojenia wielu niecodziennych pragnień i potrzeb określonego grona odbiorców/ Co waże, użyte do produkcji Santa Cruz bikes komponenty są nie tylko wysokiej jakości, ale również trwałe oraz sprawne, a co najważniejsze, objęte gwarancją.