Rękawice Ziener a białe szaleństwo na stoku

Dziś uprawianie sportów zimowych jest bardzo modne. I nic w tym dziwnego, gdyż oferują one niezapomniane wrażenia oraz solidną dawkę adrenaliny. Aby zjazd na nartach nie kojarzył nam się z nieprzyjemnym zimnem warto wyposażyć się nie tylko w odpowiednią kurtkę narciarską, lecz także szalik, czapkę i rękawiczki.

Ziener – niezawodne rękawice dla sportowców

Marka Ziener wywodzi się z Niemiec. W Górnej Bawarii w otoczeniu uroczych Alp niejaki Franz Ziener założył warsztat, który od początku swego istnienia specjalizował się w produkcji rękawiczek.

Zdobywane przez lata doświadczenie oraz niesamowita pasja do sportu przyczyniły się do tego, że dziś rękawice Ziener są znane i cenione niemalże na całym świecie. Ich wysoką jakość cenią sobie przede wszystkim osoby aktywne zawodowo, które uwielbiają uprawiać wyczynowe sporty na śniegu.

Rękawiczki Ziener w bogatej odsłonie

Podziwianie górskich widoków oraz przemykanie z zawrotną prędkością leśnymi ścieżkami jest niesamowitą przygodą tylko wówczas, gdy jest nam ciepło przyjemnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich narciarzy, zarówno tych początkujących jak i zawodowców, firma Ziener oferuje wysokiej jakości rękawiczki w bardzo bogatej odsłonie. Te niezwykłe rękawiczki narciarskie oraz snowbordowe, w dużym stopniu różnią się od tradycyjnych modeli noszonych na co dzień.

Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji wysokiej jakości materiałów są one znacznie bardziej odporne na wilgoć oraz poszczególne uszkodzenia mechaniczne. Rękawiczki te nie przecierają się w newralgicznych punktach oraz są odporne na pęknięcia szwów.

Posiadają one ciepłą wyściółkę wykonaną z oddychających tkanin, która w dużym stopniu wpływa na właściwą cyrkulację oraz skutecznie redukuje skłonność do zatrzymywania się wilgoci wewnątrz.

Białe szaleństwa z takimi rękawiczkami są zawsze komfortowe,
przyjemne i na długo pozostają w pamięci.