Liv – marka rowerów dla każdej kobiety

Miłośniczki jazdy na dwóch kółkach mogą sięgnąć po rowery dedykowane specjalnie dla kobiet. Marka Liv wyszła naprzeciw oczekiwaniom pań, tworząc wygodne i komfortowe jednoślady dostosowane do ich potrzeb. Oferuje szeroki wybór rowerów, jednocześnie przykładając ogromną wagę do jakości wykonania i trwałości użytych części.

Liv – z myślą o kobietach

Liv to nowatorski producent rowerów, który całą swoją energię wkłada w tworzenie produktów spełniających potrzeby kobiet. Jednoślady, a także wszelkie akcesoria i wyposażenie rowerowe mają na celu idealne dopasowanie do kobiecego ciała i jego możliwości. Dzięki temu kobiety mogą sięgnąć po rowery, które użytkuje się wygodnie i lekko, jednocześnie zapewniają one bezpieczeństwo podczas jazdy. Liv tworzą kobiety uwielbiające jazdę na rowerze, a w swojej pracy na co dzień korzystają z własnego doświadczenia. W ten sposób doskonale wiedzą, czego mogą potrzebować kobiety jeżdżące rekreacyjnie, jak i profesjonalne zawodniczki. Każdy typ ramy i inne komponenty są testowane w fazie prototypu wyłącznie przez panie – https://www.greenbike.pl/liv-m-44.html.

Liv – oferta marki

Marka LIV oferuje szeroki asortyment rowerów najwyższej jakości. Każdy produkt powstaje z nowoczesnych, lekkich i jednocześnie wytrzymałych komponentów. Rowery Liv występują w wersji górskiej, szosowej, miejskiej, trekkingowej, a także w wersji dedykowanej dla dzieci i młodzieży. Asortyment obejmuje również rowery elektryczne dostosowane do warunków jazdy – występują one w wersji górskiej, miejskiej i trekkingowej. Liv to marka rowerów, z których z powodzeniem mogą korzystać profesjonalne zawodniczki mierzące swoje siły w zawodach triathlonowych, wyścigach czy na trasach długodystansowych. Rowery są na ogół tworzone pod kątem potrzeb konkretnej zawodniczki. Producent rekomenduje zakup rowerów za pośrednictwem sprawdzonego źródła – firmowego sklepu internetowego.