Jazda carvingowa na nartach rossignol

Wiele czynników ma wpływ na ostateczny wybór odpowiedniego sprzętu narciarskiego. Kupowane przez narty muszą spełniać nasze oczekiwania, preferencje i pasować do naszych potrzeb. Wybierając narty należy skupić się na czymś więcej, aniżeli na samym wyglądzie sprzętu. Warto zwrócić uwagę na charakterystykę poszczególnych elementów oraz pamiętać o odpowiednim dobraniu długości, szerokości oraz stopniu twardości i sztywności.

Narty marki Rossignol

Oferowane przez producenta Rossignol, narty rossignol to wysokiej jakości sprzęt, który zadowoli zarówno zaawansowanego narciarza, który swoje doświadczenie zyskiwał przez kilka zim na stoku, jak i tego mniej doświadczonego, który stawia na stoku pierwsze kroki. Narty rossignol hero to idealny sprzęt do nauki pierwszych zjazdów oraz gwarancja wysokiego komfortu podczas zjazdu dla tych, którzy mają pewne umiejętności. Sprzęt jest dostępny do kupienia np. tutaj.

Gdzie jeździć na nartach?

narty rossingnol


Narty rossignol są przeznaczone na trasy narciarskie przygotowane odpowiednio do zjazdu. W połączeniu z dużymi umiejętnościami narciarza sprzęt ten na takich trasach pozwoli rozwinąć efektownie rozwinąć skrzydła. Warto zwrócić również uwagę na kształt nart. Lekko podniesiony dziób, zwany również rockerem, to gwarant komfortowego zjazdu również na nieprzygotowanych trasach. Rocker podniesiony w górę to większa zwrotność podczas zjazdu na śniegu rozjeżdżonym i miękkim. Rozwiązanie to zapewni lepsze skręcanie i ułatwia naukę jazdy carvingowej. Rossignol narty to również obniżona waga dzięki użyciu odpowiednio lekkich materiałów również waga wiązań została zredukowana. Dzięki temu narty można o wiele łatwiej prowadzić.