Gogle uvex – jak wybrać? uvex gogle,

Gogle Uvex to profesjonalny sprzęt sportowy przeznaczony zarówno dla osób uprawiających narciarstwo, jak i snowboard. Wszystkie dostępne w ofercie producenta modele charakteryzują się wysoką jakością, przez co zyskują ogromną popularność zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Producent zadbał o jakość i bezpieczeństwo na stoku, wprowadzając innowacyjne rozwiązania.

Czym wyróżniają się gogle Uvex?

Gogle marki Uvex charakteryzują się precyzyjną ochroną przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym przede wszystkim deszczu, wiatru i śniegu, skutecznie osłaniając oczy. Dzięki marce uvex gogle zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które wpływają zarówno na komfort ich użytkowania, jak i bezpieczeństwo. Dodatkową ich zaletą są wentylowane oprawki i szyby, które poprawiają widoczność, nie zniekształcając obrazu. Dzięki temu zjazd na stoku staje się bezpieczniejszy.

Specjalna powłoka chroni również okulary przed parowaniem. Dodatkowo szyby zostały wyposażone w filtr UV, który gwarantuje całkowitą ochronę oczu, blokując przenikanie szkodliwych promieni słonecznych. Wybrane modele marki zostały również wyposażone w nowoczesną technologię Variotronic, która umożliwia automatyczną lub ręczną zmianę koloru szyby. W związku z tym kolor szkła zmienia się w zależności od warunków pogodowych. W lecie, kiedy występuje intensywne promieniowanie- przyciemniają się, natomiast podczas słabej widoczności – rozjaśniają się, zwiększając komfort ich użytkowania i bezpieczeństwo.