Dla kogo przeznaczone są rowery Liv?

Jesteś pasjonatką kolarstwa i szukasz jednośladowca idealnie dostosowanego do Twojej budowy ciała? Rowery Liv to seria stworzona specjalnie dla kobiet, która skupia się na ich potrzebach i preferencjach.

Dlaczego warto wybrać rower Liv?

Geometria dostosowana do kobiecych proporcji to cecha, która najbardziej przemawia do głów konsumentek. Dzięki rowerom LIV nie musisz już więcej martwić się o komfort i wygodę podczas jazdy. Dzięki bardzo sprytnie zaprojektowanej konstrukcji bez większego wysiłku pokonasz jeszcze więcej kilometrów niż dotychczas!

Aerodynamiczne ramy i obniżane kierownice sprawią, że pokochasz górzyste trasy. Jazda po nierównym terenie na rowerach nieprzystosowanych do kobiet to ryzyko wystąpienia urazów, a nawet poważniejszych kontuzji. Zadbaj nie tylko o wygodę, ale również zdrowie i formę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które oferuje marka Liv.

Warto dodać, że modele dostępne są w wielu różnych rozmiarach i kolorach. W ten sposób dostosujesz ich wygląd do swoich preferencji. Zadziw bliskim designem swojego nowego roweru i zapoznaj się z szeroką ofertą tego typu produktów – https://www.dobrerowery.pl/rowery/0,liv.

ower liv

Jakie wyróżnia się rodzaje rowerów Liv?

Liv to rowery stworzone dla każdej pasjonatki jazdy na tych jednośladowcach. Nie ważne, czy jesteś rowerzystą górskim, leśnym czy najczęściej poruszasz się po mieście. Wśród bogatej oferty znajdziesz modele:

  • górskie,
  • miejskie,
  • crossowe,
  • trekkingowe.

Taki rower to świetny pomysł zarówno dla zaprawionych rowerzystów, jak i amatorów dopiero zaczynających przygodę z tym sportem. Taki prezent możesz nawet sprawić swojemu dziecku.

Lubisz podążać za technologią i chcesz, aby jazda była jeszcze przyjemniejsza? Postaw na modele elektryczne. Te wspomogą Twoją jazdę w momentach kryzysowych. Od teraz nie musisz się martwić, że odpadniesz z braku sił w połowie drogi.