Czym wyróżniają się rowery Goetze?

Goetze jest profesjonalną polską firmą, która od ponad dekady związana jest z branżą rowerową. Oferuje wysokiej jakości produkty dostosowane do potrzeb rowerzystów, które jednocześnie wyróżniają się na tle konkurencji niebanalną stylistyką. Marka jest polecana dla osób, które cenią sobie komfort użytkowania, ale jednocześnie chcą posiadać estetyczny rower, który cieszy oczy.

Asortyment marki Goetze

Bardzo często rowery Goetze kojarzą się z pojazdami miejskimi. Pierwotnym zamysłem producenta było stworzenie komfortowych rowerów miejskich, które będą cieszyły się popularnością głównie wśród kobiet, dzieci i młodzieży. Z myślą o tej grupie klientów powstały linie Goetze Mood oraz Goetze Style. Rowery posiadają wygodną ramę i regulowane siodełka, przez co można na nich jeździć nawet w sukience. Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, przez co zapewniają unikatowy design. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Goetze oferuje także wersję elektryczną jednośladów. Nie oznacza to jednak, że Goetze ograniczył się wyłącznie do rowerów miejskich. Z czasem marka rozszerzyła swój asortyment również o linie męskich rowerów trekkingowych Goetze Gemini oraz Goetze Tour, a także dostosowany do jazdy górskiej rower Goetze Define.

Goetze

Gdzie można kupić rowery Goetze?

Marka Goetze oferuje rowery, które można zakupić bez większego problemu w wielu różnych sklepach na terenie kraju. Sprzęt warto zamawiać bezpośrednio poprzez sklep internetowy producenta, z dostawą pod wybrany adres. Poszczególne modele są również dostępne w stacjonarnych, jak i internetowych sklepach sportowych, wówczas jednak dostępność rowerów czy wariantów kolorystycznych jest znacznie mniejsza. Cena rowerów Goetze jest atrakcyjna w stosunku do jakości wykonania i bezpieczeństwa sprzętu, przez co cieszą się one rosnącą popularnością wśród rowerzystów.