Czy rowerowe piasty shimano zdają egzamin?

Sezon rowerowy w pełni. Ulice przepełnione są rowerzystami, którzy korzystają z atrakcyjnych warunków pogodowych, łącząc przyjemną jazdę rowerem z pożytecznym – bo ruch to zdrowie. Aby w pełni cieszyć się letnimi wyprawami, warto mieć sprawny rower. Jednym z jego ważniejszych elementów jest tak zwana piasta, czyli element koła zapewniający jego ruch.

Piasta shimano – po pierwsze komfort jazdy

piasta ShimanoDobrej jakości piasta potrafi zdziałać cuda. Często nie docenia się jej wagi, a przecież odpowiada za swobodny obrót koła. Zapewnienie sobie komfortu jazdy ma duże znaczenie przede wszystkim wtedy, kiedy w planach jest dłuższa wyprawa. To wtedy tak naprawdę poznaje się swój pojazd. Wszelkie jego wady oraz zalety. W sytuacjach ekstremalnych docenia się każdy lżejszy obrót koła. W sklepie GoRide dostępna jest tania piasta shimano z ekspresową wysyłką.

Wydatek, który się opłaca

Piasty shimano posiadają zalety, o których warto wspomnieć. Należą do nich:

  • niskie opory toczenia – efektowniejsza jazda
  • wysoka trwałość użytych do produkcji materiałów – możliwość przejechania wielu kilometrów bez przeszkód
  • łatwy dostęp, dzięki czemu utrzymanie piasty w czystości oraz jej regulacja są bardzo proste
  • sprawny montaż

Piasty stworzone są w taki sposób, aby łączyć ze sobą prostotę, uniwersalność i niezawodność. Producenci mają świadomość, że jest to kluczowy element, który narażony jest na ciągły ruch i często też niekorzystne warunki atmosferyczne. Rowerowa wyprawa jest pełna niespodzianek.