Buty na rower – ocb?

Prawie każdy kocha sport i co najmniej raz w tygodniu stara się wybrać ze znajomymi lub samemu i poćwiczyć coś na świeżym powietrzu. W zależności od tego w jakim terenie mieszkamy, wybieramy sobie zajęcie, którego staramy się trzymać i oddawać się mu w wolnej chwili. W Polsce bardzo popularnymi sportami są z reguły te, które można uprawiać praktycznie za darmo i nie trzeba wydać kilkudziesięciu tysięcy, by przygotować się w pełni i posiadać wszelkie niezbędne narzędzia. 

Miłość do rowerów

Gdy na zewnątrz zrobi się ciepło i po długiej zimie przyjdzie wiosna, możemy zaobserwować jak wielu rowerzystów wyjeżdża na drogi i stara się korzystać z cudownej pogody, która w naszym klimacie występuje zdecydowanie zbyt rzadko. Kolarze posiadają najczęściej piękne i wygodne buty na rower, obcisłą koszulkę i legginsy. Wszystko po to, by ciało było bardziej opływowe i nie miało zbyt dużego oporu aerodynamicznego. Profesjonaliści przywiązują bowiem bardzo dużą wagę do tego, aby przygotować się do jazdy na rowerze w 100%. 

Bidon rowerowy

Buty na rower (https://www.dobrerowery.pl/buty-rowerowe), koszulka, a także zapasowa dętka, to tylko jedne z wielu rzeczy, które posiadamy z sobą i na sobie, gdy udajemy się w długie trasy na naszym rowerze. Ważny jest również bidon, czyli specjalny pojemnik na wodę, który idealnie pasuje do rowerowej ramy i jest na niego specjalnie przygotowane miejsce. W bidonie znajduje się najczęściej woda mineralna, którą warto podczas jazdy pić.